











- Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
- Achteraf betalen met Billink mogelijk
- 1.9 miljoen+ bestellingen
De Wella Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Shampoo is speciaal ontwikkeld om droog, weerbarstig en beschadigd haar intensief te voeden en te hydrateren. Dankzij het Nutri-Enrich Complex, verrijkt met voedende ingrediënten zoals vitamine E, panthenol en oliezuur, wordt je haar weer zijdezacht, glanzend en gezond. Deze shampoo biedt een ultieme verzorging zonder je haar te verzwaren en beschermt het tegen verdere schade. Bovendien bevat de formule gojibessen, rijk aan vitaminen, mineralen en antioxidanten, die je haar een krachtige boost geven.
Deze shampoo biedt een combinatie van intensieve voeding en bescherming voor droog en beschadigd haar:
Maak je haar goed nat en breng een kleine hoeveelheid shampoo aan op je handpalmen. Verdeel de shampoo gelijkmatig over je haar en masseer zachtjes in om je hoofdhuid te reinigen en te stimuleren. Laat de shampoo kort inwerken en spoel vervolgens grondig uit. Voor het beste resultaat kun je deze stappen herhalen en de verzorging afronden met de Wella Nutri Enrich Conditioner.
Na gebruik van deze shampoo voelt je haar zijdezacht en gehydrateerd aan, zonder zwaar te worden. Het krijgt een gezonde glans en wordt makkelijker te stylen. Dankzij de intensieve voeding en bescherming is je haar veerkrachtiger en beter bestand tegen verdere beschadiging.
Heb je vragen over dit product of een van de andere producten uit de Wella Nutri Enrich-lijn? Neem gerust contact met ons op via info@haarspullen.nl of bel ons op 038-4582584. We helpen je graag verder!
Super shampoo eindelijk heb ik de juiste shampoo gevonden voor vettig haren
Heerlijke geur en nadien voelt je haar echt goed.
(haartype: middellang, blond en fijn) Ik ben ondertussen na iets meer dan zes maanden aan mijn tweede fles toe. Ik had voordien een hele tijd shampoo bars gebruikt om wat plastic uit te sparen maar dat lieten mijn haar zeer droog en broos achter. Dan ging ik maar op zoek naar een alternatief. Ik kende Wella van meer 10 jaar terug en was toen tevreden van de kwaliteit, en om mijn haar wat te voeden leek me deze shampoo de beste keuze. Ik heb ook de conditioner en het haarmasker gekocht toen en ben daar eveneens tevreden over. De shampoo doet het dus goed, mijn haar is een stuk sterker, glanst mooi en kamt veel gemakkelijker. Ander pluspunt is dat je hier grote flessen van kan kopen (is al minder plastic dan normale flessen) en je hierbij ook een handige pomp kan kopen (die je dan voor volgende flessen opnieuw kan gebruiken). Zo is het product gemakkelijk en zuinig in gebruik.
Nou die kans heb ik niet gehad, al 1 mand geleden besteeld en nog steeds niet in huis! Helaas
Ik vind de shampoo geweldig. Na 1x wassen en masker van deze product lijn is mijn fijne lange haar al veel zachter en beter doorkambaar. Echt een uitkomst!
Het is een goeie shampoo die het haar niet te erg uitdroogt
Speciaal aanbevolen voor jou