• Incl.Excl.
    BTW
  • 0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      CHI Enviro Smoothing Conditioner - 355ml

      14,95 13,95

      CHI Enviro Smoothing Conditioner - 355ml

      00 : 00 : 00 : 00
      14,95
      13,95 Nu besteld, morgen in huis.
      idealmastercardpaypalbillinkBancontact
      • Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
      • Achteraf betalen met Billink mogelijk
      • 1.9 miljoen+ bestellingen

      This product is available in the following variants:

      Productomschrijving

      Maak je haar heerlijk zacht en geef het een parelachtige glans met de CHI Enviro Smoothing Conditioner. Na het gebruik van de verzachtende conditioner voelt je haar - uiteraard - heerlijk zacht aan en is het vrij van klitten. Je haar wordt verzacht maar behoudt de natuurlijke body. Dankzij het parel & zijdecomplex krijgt je haar een ongelooflijke glans. De Conditioner is geformuleerd zonder sulfaten, parabenen en gluten. 

       

      Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de CHI Enviro Smoothing Conditioner?

      Dankzij het Pearl & Silk Complex geniet jij van een prachtige glans in je  haar. Benieuwd wat deze conditioner jou nog meer te bieden heeft? Dat hebben we hieronder overzichtelijk voor je opgesomd.

      • Verzachtende conditioner
      • Geschikt voor alle haartypen
      • Ontklit het haar
      • Geef het haar body
      • Hydrateert
      • Voor super glanzend haar
      • Pearl &  Silk Complex
      • Vrij van sulfaten, parabenen en gluten
      • Inhoud: 335 ml

       

      Hoe gebruik je de CHI Enviro Smoothing Conditioner?

      De smoothing conditioner maakt je haar heerlijk zacht. 

      Breng de conditioner aan op schoon, handdoekdroog haar nadat je het hebt gewassen. Verdeel de conditioner gelijkmatig over de haarlengte tot aan de punten en laat het enkele minuten inwerken. Hierdoor kunnen de werkzame stoffen tot in de haarvezel doordringen. Spoel vervolgens de conditioner zorgvuldig uit. 

       

      Waar kan ik mijn vraag stellen over de CHI Enviro Smoothing Conditioner?

      Heb je nog een vraag over de Smoothing Conditioner van CHI of wil je graag dat iemand even met je meedenkt? Onze professionals staan voor je klaar! Stuur een uitgebreide mail met je vraag naar info@haarspullen.nl en je ontvangt binnen 24 uur een persoonlijk advies. Veel plezier met het shoppen van al jouw beauty essentials! ❤

      Reviews

      0 from 5Based on 0 reviews
      Schrijf je eigen review

      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

      Unieke selectie voor jou

      Aanbevolen

      Speciaal aanbevolen voor jou