






- Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
- Achteraf betalen met Billink mogelijk
- PostNL levering
KeraCare Leave-in Conditioner is een conditioner dat werkt als 3 conditioners in 1 en is voor alle haartypes. Dit product is niet om uit te spoelen maar juist om in het haar te laten zitten, want dan werkt 'ie het allerbeste! De leave-in conditioner van KeraCare beschermt tegen thermische en mechanische schade en bevat beschermende middelen om het haar tegen UV stralen van de zon te beschermen. Hierdoor blijft je haar lekker elastisch. Speciaal te gebruiken voor het föhnen.
Om een goed beeld te krijgen van deze leave-in conditioner, hebben we een paar belangrijke kenmerken voor je op een rijtje gezet:
Reinig eerst je haren, dit kun je doen met bijvoorbeeld de KeraCare Cleansing Creme. Je kunt vervolgens een royale hoeveelheid conditioner gebruiken. Breng de conditioner aan op gewassen, nat haar. Verdeel het goed over je haren en let op: laat de conditioner zitten en spoel het niet uit! Vervolgens kun je je haren stylen zoals gewenst. Bijvoorbeeld met stylinghulpmiddelen zoals de Keracare Twist & Define Creamof de KeraCare Curl Defining Custard.
Tegenwoordig kijken we steeds meer naar hoe producten geproduceerd worden en wat de ingrediënten zijn. We zouden het een stukje bewustwording kunnen noemen. KeraCare is hier ook mee bezig. Ze vinden het belangrijk dat dieren geen onderdeel moeten zijn bij het testen van ingrediënten. Goed nieuws: ze zijn volledig cruelty free! Hier hebben ze een PETA-licentie voor gekregen. Hoe mooi is dat!
Ontstaan er vraagtekens bij het woord 'CG-proof'? Of heb je er wel eens van gehoord, maar wil je er graag meer over weten? Dat kan! Wij hebben namelijk een artikel geschreven waarin we haarfijn de Curly Girl Methode uitleggen. Je kunt het artikel hier lezen: De Curly Girl Methode: Van A tot Z.
Nu ben je waarschijnlijk benieuwd of dit product CG-proof is... Wij hebben het voor je uitgezocht: deze leave-in conditioner is helemaal CG-proof! ♡
Ja, megahandig! Dit product is verkrijgbaar in twee soorten formaten:
Ben jij er nog niet over uit of dit product geschikt is voor jou of heb je eventueel vragen over de werking van het product? Wij zijn elke werkdag bereikbaar van 9:00 tot 17:00 uur voor al jouw vragen. Je kunt ons contacteren via de mail op [email protected], maar je kunt ook bellen naar ons kantoor. Als je de KeraCare lijn bestelt voor 23:30, dan profiteer je van levering op de volgende dag. Als het totaal boven de 35 euro ligt, zitten er geen kosten aan de verzending verbonden! Bij vragen niet twijfelen, neem contact met ons op! :)
De KeraCare Leave-in Conditioner is verkrijgbaar in een verpakking van 240 en 475ml.
Maakt het haar zacht en kaviaar Ruikt heerlijk
Speciaal aanbevolen voor jou