0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      Naïf X Jollein Giftset - Fun in the Tub

      34,99

      Naïf X Jollein Giftset - Fun in the Tub

      34,99 1-2 werkdagen levertijd
      idealmastercardpaypalbillinkBancontact
      • Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
      • Achteraf betalen met Billink mogelijk
      • PostNL levering

      Productomschrijving

      Naïf X Jollein Giftset - Fun in the Tub is een te leuk kraamcadeau! Twee fantastische merken in een te schattig pakketje! Die wil je gewoon geven aan de kersverse mama ♡  Deze limited Edition is met allerlei badspulletjes! Verzorgingsproducten en prachtig zacht babytextiel & accessoires. Eigenlijk alles wat je veel gebruikt in de eerste maanden :)

       

      Wat zijn de kenmerken van Fun in the Tub Giftset?

      Ben jij benieuwd naar de belangrijke kenmerken van deze prachtige giftset als kraamcadeau? Dan hebben wij die voor jou op een rijtje gezet:

      • Perfect kraamcadeau
      • Natuurlijke en verzorgende producten
      • 3 belangrijke producten voor de eerste maanden van de baby
      • 100% vegan

       

      Wat zit er allemaal in het Fun in the Tub kraamcadeau?

      Soms is het gewoon even handig om te weten wat er nou precies in een hele giftset zit, naast het feit dat het de juiste merken zijn en het er gewoon te schattig uitziet ;) 

       

      Hoe gebruik ik Fun in the Tub producten?

      Naïf Wasgel - 100ml doe een beetje van de Wasgel in bad, wat vervolgens oplost in het water. De wasgel maakt vervolgens op milde wijze de babyhuid schoon. Let op: newborns hebben eigenlijk nog geen zeep nodig. Zeker niet met geur als je borstvoeding geeft. Beetje afspoelen met water is al voldoende. De geur kan zorgt ervoor dat de geur van de moeder en de geur van de moeder(heeft effect op de borstvoeding) verstoort wordt. 

      Naïf Shampoo - 100ml deze shampoo kun je in bad gebruiken of wrijven in je handen. Je hoeft maar een paar druppeltjes te gebruiken voor in bad. De shampoo wordt vaker gebruikt als de baby al wat ouder is ♡

      Naïf Bodylotion - 75ml deze bodylotion helpt de droge babyhuid te ondersteunen, een newborn is nog niet 'helemaal af' als het geboren is. Ook de huid ontwikkeld nog verder en sneller droog. Als je droge plekjes ziet, lekker smeren met de bodylotion ♡


      En wat zit er verder nog voor schattigs & praktisch in?

      • Jollein Badcape (75x75)

      • Jollein Washandje GOTS (2pack) 

       

       

       

       

      Waar kan ik mijn vragen stellen over The Newborn Essentails?

      Heb je een vraag over deze superleuke set? Of ben je er nog niet helemaal zeker van? Je kan ons een mail sturen via info@haarspullen.nl. Hier proberen wij zo snel mogelijk jouw vraag te beantwoorden, ook buiten kantooruren. Ook zijn wij telefonisch bereikbaar binnen de kantooruren.

      Reviews

      0 from 5Based on 0 reviews
      Schrijf je eigen review

      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

      Unieke selectie voor jou

      Aanbevolen

      Speciaal aanbevolen voor jou